Žonglování

Zábavný workshop pro všechny věkové kategorie.

Rodinný festival přináší mnoho příležitostí pro setkání, zábavu a společné trávení času s rodinou a přáteli. Kromě hudebního programu a kreativních aktivit nabízí festival také nezapomenutelný zážitek v podobě workshopu žonglování, který je určen pro účastníky všech věkových skupin.

Workshop žonglování poskytuje jedinečnou příležitost zasvětit se do tajů této fascinující dovednosti a zábavné formy pohybové aktivity. Zkušení instruktoři představí účastníkům základní principy žonglování, naučí je rozličným trikům a technikám s míčky, poi a dalšími žonglovátky a pomohou jim postupně zlepšovat své dovednosti. Žonglování je nejen skvělým způsobem, jak zlepšit koordinaci, motoriku a koncentraci, ale také příležitostí k seberozvoji, zábavě a odreagování od každodenního shonu.

Děti i dospělí tak mají možnost osvojit si základy žonglování, získat nové dovednosti a třeba i objevit nové zájmy a koníčky. Workshop žonglování je nejen zábavným a inspirativním zážitkem, ale také příležitostí k navázání nových přátelství a sdílení zkušeností s ostatními účastníky festivalu. Po absolvování workshopu si účastníci odnesou nejen nové dovednosti, ale také nezapomenutelné vzpomínky na společně strávený čas.

Zpět na úvodní stranu

Workshopy